Gözlerine iyi bak – Bölüm 3 (Hâlâ seni severken, ölmek istiyorum.)

Gözlerine iyi bak bölüm 3,hala seni severken,ölmek istiyorum,hala seni severken ölmek istiyorum,gözlerine iyi bak,bölüm 3-gozlerine-iyi-bak-bolum-3-hala-seni-severken-olmek-istiyorum.html
Beni düşünüyor musun? Bilmiyorum. Hatta hatırlıyor musun acaba? Unutulmaktan korkarım bilirsin. Arada sırada merak etmen gerek beni. Aslında merak etmeni gerektirecek bir durum yok. Hâlâ iyi değilim. İyi olmak için hiçbir sebebim yok. Yaşıyorum sadece.

Tabi yaşamanın da çeşidi var. Mutlu yaşamak, mutsuz yaşamak vs. vs. çoğaltılabilir bunlar. Beni fazla alakadar etmiyor aslında. Düşünmüyorum bunları desem yeridir. Ben öyle boş ayaktayım. Kendime, yaşıyorum bile diyemiyorum. Yaşamak için bir amacın veya bir beklentin olmalı. İkisi de yok bende. İkisini de öldürdün içimde.
Kaybettim seni. Hiç kazanmamıştım sanırsam. Zaten neyi kazandım ki bu hayatta. Seni kazanmak istedim. Çabaladım. Kaybeden olduğumu unutmuştum. Sarhoş olmuştum. Aşk sarhoşu. Güzel şeyler yaptığımı düşünüyorum sana, ama görmek istemeyen burnunu dibini bile göremezmiş. İşte sende bana kaybettirmek için görmedin onları.
Üzülmem gerekiyor mu? Sensiz olduğum için hiç üzülmedim ben. Acı çekmedim. Hissizleştim. Bak bunu da yaşayan bilir, hissizleşmek. Ben keşke diyenlerden hiç olmadım. Tek keşkem var oda, “doğmasaydım”. Doğmasaydım her şey daha güzel olurdu. Bu benim hayatta ki tek düşüncem.
İyikimsin sen benim. Seni sevdiğim için hiç pişman değilim. Sadece kızgınım sana, ya da kırgın. Her neyse işte küsemiyorum bile sana. O gözlere nasıl küsebilirim ki? Bir kere baksan bana, göğüs kafesimden papatyalar çıkar. Papatya severdin. Gül alırdım.(Gül diye) Gülü sevdin. Başka birinden aldın.
Ben yine de seni seviyorum. Bunu herkes öğrendi ama sen öğrenemedin. Herkesin öğrenmesi gerekmiyordu sen bilsen yeterliydi. Her şeyinden geçtim bu hayatın. Fazla şeyler düşünmeden. Beynime yerleşen tek bir düşünceyle yaşıyorum.
“Hâlâ seni severken, ölmek istiyorum.”

Düşünceni Paylaş