Zirvede Olan 5 Ücretsiz Android Oyunu


Bugün sizlere Android tabanlı yazılan oyunların Google Play zirvesinde ki isimleri paylaştık. En iyi 5 top listesi aşağıda ki şekildedir.

1 – PUBG Mobile

İstisnasız yerini hak eden bir mobil savaş oyunudur PUBG. Hatta sırf bu oyun için bile mobil telefonlara çıkartılan ekstra ekipmanları da hak etmektedir. 100 Kişi belirli aralıklarla küçülen bir haritada hayatta kalmak için savaşmaktadır. 4 lü takım maceraları ve tekli oyunlarıyla PUBG küçükten büyüğe bir çok insanın vazgeçilmezi arasında yerini almıştır.
Son güncelleme ile gelen Resident Evil yaması ile artık zombilerle de savaşabilirsiniz. Hayatta kalmak için hızlı koşmak ve karşına çıkan her şeyi vurmak zorundasın.

2 - Kelime Gezmece

Bulmaca severler için oyunlaştırılmış en güzel kelime bulma oyunudur. Farklı verilmiş harfleri birbirine kaydırıp doğru kelimeyi bularak, çengel bulmacayı tamamlamak temel amaçtır. Farklı ülkelerden görüntülerle o ülkeler için verilmiş kelimeleri tamamlayıp en yüksek skoru almanız gerekmektedir.
İlgi çekici ve zaman geçirmelik harika bir tasarım.

3 - Template Run 2

Yaratık peşinizde ve tapınaktan çıkmanız gerekiyor. Hızlı koşmanız gerekiyor ve virajları alt etmelisiniz. Karşınıza çıkan altınlar sizin hediyeniz. Zaman öldürmek için birebir oyun. Çeşitli engellerle sizleri oyna kilitleyen bir koşu oyunu.

4 – Subway Surfers

Tıpkı Template Run 2 gibi koşu oyunudur. Tren garında duvarlara yazı yazdınız ve bir polis sizi kovalıyor. Karşıdan gelen trenler ve çıkan engellerden kaçmak için yukarı aşağı kaydırma hareketleriyle altın toplamanız gerekmektedir. Daha hızlı olmak için engellere takılmamanız gerekiyor, yoksa arkanızdan gelen polis sizi yakalamak için fırsat bekliyor. Daha hızlı olmak için daha dikaktli olmanız gerekmektedir.

5 – Words Story – Addictive Word Game

Hapishaneden kaçmak için gerekli ipuçlarını birleştirmek gerekiyor. Bu iş sana kaldı. İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebileceğiniz el çizimli çöp adam karakteri ile sizde hapisten kaçmak için ipuçlarını toplayın. Karakterin hareketleri hoşunuza gidecektir.

Sizlerde keşfettiğiniz, size farklı gelen oyunları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Düşünceni Paylaş